Businessman trying to convince his team

Poradenská činnost 2019

09.02.2019

Poradenská činnost Koi farmy morava 2019

    Na počátku jarní sezóny 2019  jsem se rozhodl napsat článek o naší poradenské službě  v oblasti pořízení zahradních jezírek jejich celoročního provozu a v chovu japonských koi kaprů. V posledních letech dostávám spousty telefonických a emailových dotazů týkající se této problematiky. Jednotlivé okruhy otázek jsou popsány v naší sekci poradenské služby. Bohužel z 90% není možné odpovědět a analyzovat daný problém krátkým telefonátem či emailovou odpovědí a podat dostatek správných informací, které by uspokojily Vámi zadané téma. Samozřejmě základní informace v kontaktu při pořízení koi kapříků určitě dostanete .Z vlastní zkušenosti vím, že poskytnuté základní informace k výrobkům a službám na našem trhu v oblastí zahradních jezírek  Vám stačit určitě nebudou. Jinak by  jste nevolali, nepsali a nežádali o radu. Rekonstrukce nefunkčních jezírek a filtrací je časově a finančně náročné.

Pro koho je naše poradenská činnost zaměřena?

  • Pro všechny -co si nemůžou dovolit nechat postavit zahradní jezírko na klíč
  • Kdo chce kvalitní filtraci, ale nemůže si profesionální filtraci pořídit
  • Pro ty, kdo mají omezený finanční rozpočet
  • Pro ty,kdo hledají ekonomická řešení

  Hledáte odpovědi na Vaše otázky?

např. typu, Jak začít s výstavbou zahradního jezírka svépomocí , jak správně zrekonstruovat nefunkční stávající jezírko , kde a jak pořídit filtraci, jak si levně filtraci vyrobit apod. Co vše potřebuji vědět  než začnu realizovat samotnou výstavbu jezírka a čeho se mám vyvarovat….Mám problém s vodou co mám dělat?

Můžete si poradenskou službu objednat telefonicky nebo emailem a vybrat konkrétní okruh naší poradenské činnosti v sekci poradenství.

Co umíme pro Vás udělat:

  • Po vzájemně dohodě  poradenské služby a termínu, přijedete vy za námi, kde probereme Váš  požadavek, je to pro Vás cenově přijatelnější, nebo my přijedeme k Vám.
  • Analyzovat Váš konkrétní požadavek
  • Předat dostatečné a kompletní informace s návrhem realizace
  • Zajistit vedení při stavbě jezírka, dozor
  • Najít společné řešení. Zrealizovat Váš sen.

Naším cílem je najít společné řešení při realizaci zahradních jezírek a filtrací, pomoc v chovu jezírkových ryb Podat dostatek kvalitních informací a praktických rad, které Vám jen z části poskytne literatura a internet. Jezírka a jezírková voda je specifická záležitost a neexistuje obecná odpověď na Váš dotaz, pokud nebude provedena celková analýza Vašeho požadavku.

Ušetříme Vám Váš čas a zabráníme problémům do budoucna, ušetříme Vaše finanční prostředky