Nabídka

Na jaro 2021 máme pro Vás nově doplněno cca nádherné japonské koi kapry v níže uvedených varietách o velikosti 28cm až 50cm stáří 2-4 roky.

JUMBO GIN RIN CHAGOI

Nádherný HQ 💥 JUMBO GIN RIN CHAGOI 68cm💥, symetrická mohutná stavba těla, čistá linie, nádherná hlava, nutno vidět .Mirumilovná a přívětivá povaha k lidem je neuvěřitelná a geneticky zakódováná.

Věk Velikost Cena
1 letí 68 cm 29 900,- Kč

Ceník

U některých jap.koi kaprů může být cena upravená u 10% nabízených koi podle kvality, variety, velikosti dohodou

U větších japonských koi kaprů ,je naší snahou udržet příznivou cenu a to tím, že snažíme snižovat náklady .Japonské koi kapry fotografujeme pouze namátkově , není možné vyfotografovat každého koi kapra zvlášť, výrazně by se to odrazilo na koncové ceně u zákazníka .Poskytujeme aktualizovaná autentická videa,o japonské koi kapry je pečováno v domácím prostředí pod neustálým dozorem rodinné firmy bez zaměstnanců. Z těchto důvodů jsme Vám schopni nabídnout jap.koi kapry vysoké kvality za příznivé ceny. Cena se dále odvíjí od velikosti, kvality, variety, nabízených koi.

Věk Velikost Cena
1 letí 10-15 cm 300 - 500,- Kč
2-4 letí 28-50 cm 2800 - 8000,- Kč

Kin Kabuto NOVINKA 2021

Kin Kabuto NOVINKA 2021

U jednoletých japonských koi kaprů nově varieta KIN KABUTO nádherné metalické vybarvení s kontrastem černé barvy, efektivní výrazné zbarvení, vynikne v hejnu min.5 až 10 ks vhodné do menších zahradních jezírek a nádrží.

Zobrazit